פותחות הכל

פודקאסט מבית הפודיום: קורין קיציס לוקחת בכל פרק נושא אחד, פותחת לו את הצורה — נפשית, גופנית ורוחנית — ומבטיחה (או משתדלת) לעשות את זה ברמת כנות שתפתח לכן ולכם את הלסת. צפו לרכבת הרים שהיא השילוב המושלם של הגבוה והנמוך, הריטריט והאינסטגרם, היין והיאנג, המוכר והמנוכר, העיר והכפר. פודקאסט של נשים לנשים אבל מי שגבר, שיאזין.

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify

Episodes

7 days ago

הזמר והיוצר האהוב הגיע לשיחה פתוחה שבה קורין ואברהם משתפים את החוויות שלהם מלהיות אחרי הזוגיות הגדולה שהייתה חלק ענק מחייהם. באיזה שלב כל אחד מהם נמצא ולמה זה גורם לאברהם להתנשא על קורין? איך נראית הרווקות מקרוב וממרחק? איך אברהם מתחיל עם בנות?
עד שהשיחה התחממה: על יצירה, ניתוק לכדי חיבור, ומה עושה לנו המכשיר הנייד.
 
דוברים: קורין קיציס ואברהם טל.
עורכת: טל שפייכלר.

Sunday Mar 12, 2023

פרק שמוקדש כולו להבנת הערך העצמי שלנו ולהסכמה אמיתית לקחת מקום. על הקשר בין לפרגן לאחרות ללפרגן לעצמי, על ההבדל הדורי בהסרת הבושה, ועל מציאת החוזקה שיש בכל אחת מאיתנו וההפנמה שהיא לא גוזלת שום דבר מאחרות.
פינת "כמה את" בקאמבק בועט עם שאלות מעוררות מחשבה ובונוס הפעלה לאישה המפרגנת.
 
 
דוברות: קורין קיציס ואורקה.
עורכת: טל שפייכלר.

Sunday Mar 05, 2023

שני קליין חזרה להתארח בפרק נוסף והפעם על מהפכת המי טו - למי זה טוב, למי זה רע? איך זה השפיע על הרומנטיקה והחיזורים? האם אנחנו מסתובבות בתחושת ביטחון גבוהה יותר מאז?
היו גם צחוקים: תגובות ההורים לשימוש במילה גזלייטינג וגם הפנטזיה של קורין על איך היא רוצה שיתחילו איתה בבר.
 
דוברות: קורין קיציס ושני קליין.
 
עורכת: טל שפייכלר.

Sunday Feb 26, 2023

עינת, יוצרת כותבת ומתנדבת במרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית הגיעה לשיחה על הנושא.
בעקבות שיתופי המאזינות החלטנו לתת לשיתופים ולסיפורים מקום ופשוט להקשיב להן
 
1202 - קו סיוע עם מענה נשי
1203 - קו סיוע עם מענה גברי
וסיוע בצ'אט - https://www.1202kolmila.org.il/
 
באולפן: קורין קיציס ועינת ויינבוים
 
עורכת: טל שפייכלר

Sunday Feb 19, 2023

פרק שני עם האמא הרוחנית החדשה של הפודקאסט - המורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת דורית בר. מסתבר ששחיקה מינית היא לא רק נחלת הקשרים הארוכים. למה זה קורה? מה הדרכים שאפשר דרכם לשנות ולהתפתח וכלל ברזל גאוני לכל אינטרקציה מינית באשר היא.
 
באולפן: קורין קיציס ודורית בר.
עורכת: טל שפייכלר.

Sunday Feb 12, 2023

לרגל יום האהבה פותחות הכל על הצד האחר של אותו המטבע: רווקות מאוחרת. מה ההבדלים בין נשים וגברים כשזה מגיע לדייט ראשון? כיצד בא לידי ביטוי הלופ הבלתי נגמר של ה"רווקה הנואשת"? מה התובנה של קורין מהפרק החדש בחייה, כאחת שתמיד חוותה ההפך מחוויית רווקות מתמשכת?
באולפן: קורין קיציס, שני צדיקריו ואדם גורליצקי.
עורכת: טל שפייכלר

Sunday Feb 05, 2023

לכבוד חגיגות השנה התכנסנו קורין, הצוות, המאזינות וכמובן המאזין לפרק שכולו חגיגת יומולדת. למה לחגוג אותנו זה כל כך מביך? עד כמה אני מזוהה עם ה״אני״ שלי?
וספיישל כמה את - גרסת המאזינות!
בנסיך: קורין קיציס, אתן!
עורכת: טל שפייכלר.

Sunday Jan 29, 2023

פותחות הכל על הנושא שהיה הכי קשה לנו לפתוח עד עכשיו: מיניות. דורית בר, מורה לתקשורת אינטימית ומינית מודעת הגיעה כדי לדבר על מה שכל כך מביך אותנו ולתת לנו כלים ונקודת מבט חדשה על הנושא. פרק חשוף על נושא שלמרות כל הפתיחות עדיין קשה לדבר עליו בחופשיות.
לאתר של דורית בר
 
באולפן: קורין קיציס ודורית בר
עורכת: טל שפייכלר

Sunday Jan 22, 2023

דורין אטיאס חוזרת לפרק נוסף והפעם קורין היא זאת שמבקשת הכלה ורגישות.מהי המועקה שיושבת על הלב של קורין? למה היא מפחדת מלהפוך לפרסונה? ואיך דורין הוכיחה בפרק שהיא ממש אוהבת לרקוד?
לאירוע חגיגות השנה

Sunday Jan 15, 2023

אישה שהיא חלק מהDNA של פותחות הכל מגיעה לקאמבק של לרלורים עם קורין. איזה צורה לובשת החברות שלהן היום? מה התובנה של קורין על השירות שפותחות הכל נותן לעולם? איך הקמפיין של טורנדו הוא התגשמות של רצון שהביעה בפרק ישן של הפודקאסט?
בונוס תרגיל חיבוק עצמי וסיפור על המלצרית הנינוחה.

Copyright 2022 All rights reserved.

Version: 20221013