פותחות הכל

פודקאסט חדש מבית הפודיום: נעמי לבוב וקורין קיציס לוקחות בכל פרק נושא אחד, פותחות לו את הצורה — נפשית, גופנית ורוחנית — ומבטיחות (או משתדלות) לעשות את זה ברמת כנות שתפתח לכן ולכם את הלסת. צפו לרכבת הרים שהיא השילוב המושלם (כך הן מקוות) של הגבוה והנמוך, הריטריט והאינסטגרם, היין והיאנג, המוכר והמנוכר, העיר והכפר. פודקאסט של נשים לנשים אבל מי שגבר, שיאזין.

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify

Episodes

21 hours ago

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם מארחות את דניאל קיציס - אופה ואושיית רשת (ואחותה של קורין) לשיחה צפופה על הפרעות קשב, ערך עצמי, שיווק ואותנטיות. מה דניאל למדה על עצמה, מה הבעיה של נעמי עם המילה הצלחה ומה קורין פוחדת שיגלו עליה? בסוף הפרק קורין מארחת את עופרי בס, בעלת המותג ליליקאי לשיחה על אקנה! וכמובן - ראפ לסיום.

Sunday Jun 19, 2022

פותחות הכל והפעם - הבנות אירחו את יעל ביאגון ציטרון במאית, דרמטורגית, מלווה אמנותית ומייסדת שותפה של מועדון ׳כתב׳, כדי לדבר על יצירתיות והמקום שלה בחיים שלנו. על יצירתיות ככלי לפתירת בעיות והתמודדות עם חרדה, איך הופכים דייטים ליצירתיים ואיך לגרום לילדים להתקלח (לא שמקלחת זה חשוב באמת) בעזרת יצירתיות. וגם: שיר קצבי ביותר לסיום.

Sunday Jun 12, 2022

פותחות הכל, והפעם - תיקון. מה זה ״תיקון ליל שבועות״? למה אנחנו לא פשוט לומדות לתקן דברים בבית, לקנות חדש במקום לתקן וכן! זה גם משפיע לנו על הזוגיות, ואיך אומנות יפנית קשורה לכל הסיפור? וגם: נעמי על האהבה ברחוב ושיר ראפ לסיום.

Sunday Jun 05, 2022

נעמי עמוסה בעבודות ועל כן קורין אירחה את בן זוגה, היוצר והאבא - דורון המבורגר. השניים מדברים על קשר ארוך שנים המורכבות והעומקים שמביא איתו. ילדים, מיניות, העולם שבחוץ ועוד ועוד. אה כן וכמובן מה הסוד לזוגיות טובה

Wednesday Jun 01, 2022

נעמי וקורין פותחות הכל והפעם - איך מתבגרות.הבנות הזמינו את דורין אטיאס, סטייליסטית אושייה והקראש של קורין (מאז ׳מחוברים׳), לדבר על הכל: קמטים, שיער מאפיר, חרמנות ורלוונטיות, ואיך לתת לעצמנו יד. ובסוף הפרק עופרי בס, קוסמטיקאית ובעלת המותג לילי קאי שעונה על שאלות המאזינות לעוד פרטים: https://www.lillykai.com

Sunday May 22, 2022

פותחות הכל, והפעם: הריון ולידה.נעמי וקורין מארחות את נועם גונן, יועצת התפתחות ומומחית לוויסות חושי כדי לדבר על לידה. המיתוס על הלידה האורגזמית, ההבטחה שקורין הבטיחה לעצמה בזמן הלידה השניה, והזכות הבסיסית שלנו לבהות בבית קפה. וכמובן שיר סיום.

Sunday May 15, 2022

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם - דפוסים. מה ההבדל בין הרגל לדפוס, מה זה ״התארגנות״,  ומאזינות משתפות על הדפוסים שלהן. וגם: הטריק של נעמי לעזור לילדה שלה להבריא בזמן מחלה. וכמובן, שיר ראפ לסיום. הפרק בשיתוף החברות החדשות שלנו בליליקאי: https://www.lillykai.com

Sunday May 08, 2022

נעמי וקורין חוזרות לפתוח הכל, והפעם – עצמאות. נעמי על הרגע שבו הרגישה עצמאית בפעם הראשונה, מתי קורין עזבה את הבית? (רמז: מוקדם) ואיך אנחנו כהורות יכולות ללמד את הילדים שלנו להיות בעצמאות רגשית. וגם, בפעם הראשונה בתולדות הפודקאסט – שיר סיום אקוסטי בלי אוטו טיון, לייב עם דניאל מנהל האולפן על הקלידים.

Sunday May 01, 2022

פרק למיטיבות ומיטיבי לכת בלבד!!!נעמי וקורין מביאות את המשבר לאולפן ההקלטות- בלי פילטרים.והזמינו את סיון טמיר משגב שתעזור להן.האם הן יצלחו את המשבר? האם יהיו דמעות? (רמז- כן) והאם יהיה ראפ בסוף למרות הכל?אזהרה: פרק כבד לפניכן.

Sunday Apr 17, 2022

נעמי וקורין פותחות הכל, והפעם לכבוד הפסח - ניקיון. הבנות מנקות את השולחן ופותחות הכל על 'פותחות הכל׳.מה עושים כשיש משקעים? ומי מהבנות אוהבת ניקוי רעלים? (רמז: נעמי) וגם: כמה את מ-1 עד 10, תרבות הניקיון החולה ולינק לדף עבודה מומלץ (כאן למטה בקישור)*פרק נטול ראפ סיום, כי הלכנו על קו נקי.

Copyright 2022 All rights reserved.