פותחות הכל

פודקאסט מבית הפודיום: קורין קיציס לוקחת בכל פרק נושא אחד, פותחת לו את הצורה — נפשית, גופנית ורוחנית — ומבטיחה (או משתדלת) לעשות את זה ברמת כנות שתפתח לכן ולכם את הלסת. צפו לרכבת הרים שהיא השילוב המושלם של הגבוה והנמוך, הריטריט והאינסטגרם, היין והיאנג, המוכר והמנוכר, העיר והכפר. פודקאסט של נשים לנשים אבל מי שגבר, שיאזין.

Listen on:

  • Apple Podcasts
  • Podbean App
  • Spotify

Episodes

7 days ago

אלונה הרפז, מטפלת, אמנית ואחת הנשים היחידות בעולם שקורין מעריצה, הגיעה לאולפן כדי לדבר על עלבון ואשמה. האם עלבון זה דבר בהכרח קורבני? למה קורין לא רוצה להראות שהיא נפגעת? כמה אנחנו מרגישות אשמות ואיך לעזאזל מתנקות מזה? וכמובן טיפים ומתכונים לוויסות נשימה שעושים פלאים לנשמה. השיר שקורין שומעת בריפיט:https://youtu.be/inNBpizpZkE האתר של אלונה:https://www.meditationineverything.com/about-3

Sunday Nov 20, 2022

רונית כפיר, בעלת המותג ״נעים מאוד״ מגיעה לאולפן לדבר על הדבר המהותי ביותר שמשפיע על איך אנחנו מתנהלות ומרגישות בחיים האלה - ערך עצמי.איך בונות הערכה עצמית גבוהה יותר, למה נשים אלופות בביקורת עצמית ולמה אין לנו ברירה אלא להרשם לחדר כושר של הלב והאהבה העצמית כדי ללמוד ולהכיר את הערך שלנו.

Sunday Nov 13, 2022

האחת והיחידה נעמי לבוב מגיעה לפרק השלמת פערים. מה השתנה מאז שנעמי ילדה את יונתן התינוק המדהים ולמה הוא "מאוד בן"? מה המחשבות של נעמי וקורין על הפודקאסט ועל השינויים שהוא עבר בחודשים האחרונים? איך התמקדות ברגע יכולה למנוע חרדה? נעמי מתרגלת למעמד הנוכחי - אורחת, וקורין לוקחת את תפקיד חיים יבין בשתי ידיים.

Sunday Nov 06, 2022

מלכת הסטייל מגיעה שוב להתארח והפעם מדברת על הנושא הלכאורה רדוד שמעסיק אותנו כל יום: בגדים! איך תדעי שלא נפלת לטרנד? איך בונות אסתטיקה נכונה? למה זה כל כך קשה להתלבש בבוקר ואיך חיוך הוא פריט לבוש בפני עצמו שצריך לקבל את כל הקרדיט.

Sunday Oct 30, 2022

רגע לפני שיוצאים לקלפי (שוב) להצביע, קורין אירחה את ליאור אלפנט, מהיוצרות של הסדרה "הנבחרות" בכאן 11 (לצד אפרת שלום-דנון ואסנת טרבלסי) שסיפרה איך העבודה על הסדרה שינתה את האופן שבו היא תופסת את הפוליטיקה הישראלית, הנסיון להוריד את הבושה והגנאי בלהיות פמיניסטית, ומה מכוון אותה בהחלטה למי להצביע? זהו יום הבוחרת.

Sunday Oct 23, 2022

פרק מיוחד שבו קורין עונה על שאלות המאזינות סטייל "מעריב לנוער". אתן כתבתן על מה שמטריד אתכן: זוגיות, חברות, פחד והעתיד, וקורין מגשימה חלום קטן ופותחת מיקרופון לבד כדי לענות לכן על הכל מנקודת המבט שלה. פרק עם תודה מיוחדת לנועה קירל על שיר מעצים, וגם מסקנה שהתשובות להכל הן למעשה אותה תשובה. הספרים שמוזכרים בפרק:אסתר פרל - אינטליגנציה אירוטיתקייטי ביירון - לאהוב את מה שישדן לסרי - מסה על זוגיות

Sunday Oct 16, 2022

מפגש מקרי ברחוב גרם לקורין להעביר ללאה מסר שהיא מתחרטת עליו, וגרם לה לתהות איך נכון לתקשר עם ילדים עם צרכים מיוחדים ועם ההורים שלהם. טליה ומשפחתה עברו תאונת דרכים כאשר בתה הייתה תינוקת ומאז חייהם השתנו מקצה לקצה. מהן הדרכים שלה להתמודד עם המצב החדש ולמה ילדים לא צריכים שנלמד אותם איך לתקשר עם ילדים מיוחדים? לתרומות לעמותת בית הילה:https://bit.ly/2GqemJ3

Sunday Oct 09, 2022

הנושא המדובר והלא באמת מדובר של השנים האחרונות: לכמה נשים זה באמת קורה, מה המשמעות של עזרה ומודעות, ולמה גברים צריכים לחכות בתור עם לדבר על הדיכאון אחרי לידה שלהם?פרק עם אישה אחת שהתקופה הקשה לקחה אותה לצחוק על זה ואחת שהפכה את חווית האחרי לידה שלה לשליחות למען אחרות.

Sunday Oct 02, 2022

רגע לפני כיפור, קורין הביאה לאולפן את הבנאדם הכי מתוק שהיא מכירה, בנה האמצעי - יאיא בן העשר כדי שסיפר על הצד השני של ההורות שלה. על מבוכה עצמית, הגבלת זמן מסכים, מה הורים צריכים לעשות כשהילדים רבים? מנהיגות נשית, הפחדים הגדולים שלו והאם (ולמה) הוא מאמין באלוהים?

Sunday Sep 25, 2022

רגע לפני שהחגים הולמים בנו במלוא עוצמתם, קורין אירחה את דורין בשולחן החג לשיחה עם החיים עצמם ועוד קצת. על הריקנות מאז שאמא שלה נפטרה, הרצון להפסיק לשים כוכביות, למה הטוק שואו שלה כשל? מתי הורידו אותה מהבמה? ואיך היא התאוששה מזה? עד כמה אנחנו מודחקות? כמה שנים יעברו עד שמיניות תפסיק להפעיל גברים? ולמה תל אביב היא פלסטר מעולה לפצעים שלנו?

Copyright 2022 All rights reserved.

Version: 20221013